SHERBIMET TONA

KIA MOTORS

AUTO Okazion sjell per ju modelet me te kerkuara dhe me cilesore te markes KIA. Te pershtatshme dhe komode per tregun shqiptar, AUTO okazion po krijon sukses qe prej dites qe ka filluar aktivitetin.

HYUNDAI CARS

Marka e njohur Hyundai behet pjese e koleksionit te modeleve cilesore te automjeteve qe ofron AUTO Okazion per klientet e saj. Makina komode, cilesore dhe ekonomike qe vijne ne nje gjendje te shkelqyer per qytetaret shqiptare.

Limited Edition Models

AUTO Okazion sjell per ju dhe modelet me te vecanta te makinave, te pershtatshme per tregun shqiptar. Gjithmone duke garantuar cilesine dhe sigurine por edhe luksin, AUTO Okazion do te operoj me modele te limituara makinash per ta apasionuarit pas tyre.

Çfare ofron AUTO Okazion:

Blerje me leasing, aprovim i shpejte, makina behet e juaja per 30 min

Komoditet dhe siguri maksimale.Makina ekonomike me cmime fantastike

Certifikate garancie

Deshironi te blini automjetin tuaj nepermjet:

MARKA
makina te shitura
%
Kliente te kenaqur
Kliente te interesuar,

Çfare thone klientet tane?

Ishte nje rastesi e madhe qe munda te gjej nje sherbim te tille ne Shqiperi. Makine cilesore, ekonomike dhe ne gjendje te persosur. Faleminderit!

Igli Ismolli

I lumtur qe shpenzova per te blere njekohesisht tre makina dhe mjaft i surprizuar nga cilesia e tyre. Edhe pse te perdorura, gjendja e makinave ishte e persosur.

Lorval Petani

Kisha disa kohe qe po kerkoja per nje makine pak te perdorur. Ne koncesionaret e Tiranes nuk po me mbushej mendja dhe nuk kisha besim sepse nuk po gjeja asnje aq te re sa e doja une. Sapo pash makinat e Auto Okazion nuk hezitova dhe shkova per ti pare nga afer. Makinat i kishin te gjitha cilesite qe une doja. Cmimi ishte fantastik, nuk u mendova gjate dhe e bleva menjehere Hyundai Avante qe ishte ne gjendje te shkelqyer.

Lorenc Gjyla

Mirësevini në AUTO Okazion!

Themeluar së fundmi dhe me një sukses të jashtëzakonshëm që në ditën e hapjes së saj, AUTO Okazion sjell për herë të parë për tregun shqiptarë, makina cilësore dhe luksoze. Shumëllojshmëria, cilësia e makinave  vjen për herë të parë në Shqipëri nëpërmjet Brandit më të ri, të quajtur AUTO Okazion! Zgjidhni klasin, luksin dhe sigurinë në . . . AUTO Okazion!

CILESORE
100%
EKONOMIKE
ÇMIM KONKURRUES
100%
MARKA TE NJOHURA
100%

DESHIRONI TE DINI RRETH OFERTAVE TE AUTOMJETEVE TONA?