Makinat

KIA Sportage

Reflekton vetebesim ne cdo meter qe avancon, pjese e pandare e cdo peisazhi madheshtor ne te gjithe planetin.
Cmimi i makines eshte 16.000 Euro me nje super okazion -20% ulje cmimi deri ne daten 14 Nentor.
KIA SPORTAGE (EXTRA FULL OPTIONS)
2.0 Nafte,184KF
Viti 2014-36893 KM (Kilometra te certifikuara nga autoriteti Norvegjez i mbikeqyrjes se mjeteve motorike).
>Kambio Automatike
>Sedile me ngrohje total lekure
>Sensor parkimi
>Timon multifunskional
>Kamer parikimi, kamer e pergjithshme qe filmon rrugen
>4 goma aktive 4×4
>Navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin
>Pilot Automatik
>Vetem 1 celes
>Disqe nr 18 alumini
>Konsumi i karburantit 5.2L/100 KM e kombinuar
>Dogana e paguar
>(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal)
>>>Kontakt:0682060517

Hyundai Avante

Bukuria terheq shikime por kualiteti imponon respekt, me kete makine i perfitoni te dyja.
Cmimi i makines eshte 10.700 Euro me nje super okazion -20% ulje cmimi deri ne daten 14 Nentor.
HYUNDAI AVANTE (EXTRA FULL OPTIONS)
1.6 Nafte,128KF
Viti 2015-36904 KM (Kilometra te certifikuara nga autoriteti Norvegjez i mbikeqyrjes se mjeteve motorike).
>Kambio Automatike
>Sensor parkimi
>Timon multifunskional
>Kamer parikimi, kamer e pergjithshme qe filmon rrugen
>Navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet celularin
>Pilot automatik,ECO DRIVE(fikje-ndezje automatike, kursim karburanti)
>Disqe nr 18 alumini
>Kondicioner Air Clima
>Konsumi i karburantit 4.2L/100 KM e kombinuar
>Dogana e paguar
>(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal)
>>>Kontakt:0682060517

Kia K3

Kaltersia e detit dhe e qiellit jane shkrire per te krijuar kete makine, per te kaluar castet e deshiruara relaksuese.
Cmimi i makines eshte 11.000 Euro me nje super okazion -20% ulje cmimi deri ne daten 14 Nentor.
 
KIA K3 (EXTRA FULL OPTIONS).
1.6 Nafte, 128KF
Viti 2015-33453 KM (Kilometra te certifikuara nga autoriteti Norvegjez i mbikeqyrjes se mjeteve motorike).
>Kambio Automatike 
>Sedile total lekure me ngrohje
>Sensor parkimi 
>Kamer parikimi, kamer e pergjithshme qe filmon rrugen
>ECO DRIVE(fikje-ndezje automatike, kursim karburanti)
>Navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin
>Pilot Automatik
>Disqe nr 18 alumini 
>Timon multifunskional (Xhamat e zinj nuk jane orgjinal)
>Konsumi i karburantit 4.2L/100 KM e kombinuar
>Dogana e paguar
>(Xhamat e zinj nuk jane orgjinal)
>>>Kontakt:0682060517

HYUNDAI TUSCANI 2.7 ELISA PREMIUM-LIMITTED EDITION

Shijoni momentet romantike dhe unike me personin tuaj me te dashur qe e mundeson vetem kjo makine.
Cmimi i makines eshte 9.200 Euro me nje super okazion -30% zbritje deri ne daten 14 Nentor.
-2.0 DOHC-16V-Benzine, 174KF
-Viti 2009-103231 KM
-Ngjyra: Portokalli
-Kambio Automatike
-Navigator
-Kamer parkimi, 2 kamera para dhe pas qe filmojne rrugen
-Sensor parkimi
-Disqe nr 18 alumini, ngjyre e zeze
-Sedilet lekure
-Subwoofer ne bagazh i fabrikuar
-Makina eshte e targuar dhe me te gjithe dokumentacionin e nevojshem

Kontakt:0682060517

AUDI A4

Ngjyra: E Kuqe

Motori: V6-2.7 TDI-225KF (Nafte)

Viti:2007

KM: 147.358 Orgjinale

Kambio: Automatike

Kamer Parkimi-Para-Pas

Sensor Parkimi-Para-Pas

Disqe nr 18

Sedile total lekure

Timon Multifuknsional

Pilot Automatik

Air Clima

Navigator+bluetooth

Konsumi: 6.7 litra/Kombinuar

Makina eshte me te gjithe dokumentacionin e nevojshem.

Cmimi: 7300 Euro, me Super Okazion “Black Week” deri ne daten 3 Dhjetor, -15% zbritje.

Makinen e perfitoni me Super Okazion per vetem 6205 euro.

Kontakt: 0682060517

AUDI A3

Ngjyra: E Zeze
Motori: 2.0 TDI-165KF (Nafte)
Viti: 25.11.2004 (Hedhur ne qarkullim ne Shkurt 2005)
KM: 175.885 Orgjinale
Kambio: Manuale
Disqe nr 15
Air Clima
Konsumi: 5.4 litra/Kombinuar
Makina eshte blere ne nje prej koncesionareve ne Hamburg Gjermani dhe ka ardhur ne Shqiperi ne muajin Korrik 2018.
Makina eshte me te gjithe dokumentacionin e nevojshem.
Cmimi: 4150 Euro, me Super Okazion “Black Week” deri ne daten 3 Dhjetor, -15% zbritje.
Makinen e perfitoni me Super Okazion per vetem 3527 euro.
Kontakt: 0682060517

BLERJE ME LEASING

Kompania Auto Okazion ofron blerjen e makinave me ane te leasing. Leasing konsiston perfitimin e makines duke e paguar me keste mujore me afat nga 1-4 vjet. Parapaguhet vetem 20% e vleres se automjetit. Interesi eshte shume i favorshem vetem 6.5%. Kestet fillojne nga 180 euro ne muaj. Auto Okazion eshte ne partneritet me Raiffeisen .

Kushtet qe te perfitoni makinen me leasing jane shume te favorshme sepse nuk kerkohen shume dokumenta. Kolateral eshte vetem makina. Nese jeni ne mardhenie pune dhe paga ju kalon nepermjet bankes gjithashtu keni permbushur detyrimet e sigurimeve shoqerore ju me siguri mund te perfitoni leasing.